Liczne zmiany w odcinkach kręgosłupa i uwypuklenia
Witam ponownie pisałam wcześniej -przedstawiłam pełny opis mojego tomografu komputerowego,z którego wynikają liczne zmiany w odc L3,L4,L5.oraz uwypuklenia itd..Nie mogę długo chodzić-odejmuje mi siły w nogach.Mam pytanie-czy i jakie prace są dla mnie dozwolone?(rodzaje)

KOBIETA, 55 LAT ponad rok temu
Lek. Izabela Ławnicka
98 poziom zaufania
Witam! Niestety nie ma takiej możliwości, by precyzyjnie odpowiedzieć na Pani pytanie nie znając szczegółowych danych klinicznych. Proszę skonsultować się z lekarzem prowadzącym, który w oparciu o historię choroby oraz wyniki aktualnych badań odpowie na Pani pytania.