Likwidacja blizny po delikatnym rozcięciu

Witam , mam pewien problem , szarpałem se z kolega miałem delikatne rozcięcie przez zamek od kurtki na czole , po czym zrobil się strop i odpadl .Pozostala blizna , chciałbym się umowic na likiwdacje tej blizny ,wypadek doszedł 23 grudnia 2015 , i jaki czas jest na usuniecie blizny od razu czy po całkowitym wyleczeniu blizny ?, zależy mi na jak najszybszym zabiegu aby nic nie było widać , mogę przeslac zdjecie blizny.Pozdrawiam

Proszę udać się na konsultację do lekarza medycyny estetycznej, po obejrzeniu stanu blizny lekarz doradzi dalsze postępowanie lekowe, bądź zabiegowe. Często stosuje się zabiegi z peelingami medycznymi i lasery przy usuwaniu blizn.

Witam
Najszybciej można wdrożyć leczenie laserowe blizny po całkowitym jej wygojeniu. najlepiej byłoby skonsultować to bezpośrednio z lekarzem, który wykonuje tego typu zabiegi. Najczęściej jest to po 3-4 tygodniach. Dodatkowo warto włączyć zabiegi z osoczem bogatopłytkowym, co poprawia gojenie oraz efekty zabiegu.