Łupież i czerwone plamy na skórze

Proszę o pomoc przez aplikację gdyż nie mam ubezpieczenia a mam duży problem ze skóra głowy. Mam straszny lupiez i czerwone plamy na skórze które pomału zmieniają się e ranki przez to ze drapie głowę. Swedzi strasznie ze nie mogę wytrzymac. Czytalam trochę na internecie o lojotokowym zapaleniu skóry. Nie wiem czy to to ale proszę o pomoc w postaci informacji czego używać dostępnego bez recepty co pomogło by mi wyleczyć skórę głowy.

Renata GrzechociĹska

Witam.
Objawy które Pani wskazuje mogą świadczyć o infekcji grzybiczej skóry dlatego proponuję udać się do lekarza rodzinnego lub dermatologa, który przepisze odpowiednie preparaty.
Pozdrawiam