Łupież pojawiający się po myciu włosów szamponami

ostatnio od kazdego szamponu dostaje łupież, jedynie co pomaga mi go zwalczyc to nizoral ale przeciez nie bede myc glowy non stop nizoralem, fruktis,nivea,ziaja,radical,gliss kur,head shoulders czy dove po ich stosowaniu mam straszny łupiez, jak probuje go wyczesac to skóra krwawi.Prosze poradźcie mi czym myc włosy bede próbowała innych szamponow...

Przede wszystkim proszę sięudac na kosultację do specjalisty, któey oceni przyczynę powstawania łusek na skórze głowy. Może to byc infekcja grzybicza, łojotokowe zapalenie skóry ale nalezy równiez wykluczyc łuszczycę. Leczenie jest różne w zależności od przyczyny, a na pewno nie są temu winne szampony.