Szybkie przetłuszczanie się włosów, wypadanie i łupież

Witam mam problem z włosmi . bardzo szybko mi sie przetłuszczaja i wypadaja i mam łupież . nie wiem jak mam je teraz traktować ile razy myc w tygodniu , jakimi szamponami ??teraz ogólnie myje je w head shoulders i jest bardzo dobry ale to nie wyleczy mi włosów , i bardzo prosze o pomoc .bo u nas w miejscowosci trudno z lekarzem dermatologem .i dlatego nie wiem co mam robic

Witam,
paradoksalnie szampony też mogą szkodzić i pogłębiać problem.
Wskazane byłoby wykonanie podstawowych badań hormonalnych, ponieważ najpewniej stąd pochodzą opisywane problemy (TSH, PRL, E, P, LH, FSH).