Zapytaj lekarza

7 3 6 , 3 2 7

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Łuszcząca się, czerwona skóra po użyciu kosmetyków

witam mam problem ze skóra już wiele razy zmieniałem kosmetyki przy nosie i przy oczach i w uszach łuszczy mi się skóra a na czole czerwona plamka na sierodku i tez się łuszczy i trochę na głowie .Kiedys chodziłem na solarium i miałem super skóre czy to może być przyczyna mieszkam w Irlandii przosze o pomoc teraz stosuje od dzisiaj cortopin1% ale juz wcześniej tez stosowałem i nie pomaga na długo
MĘŻCZYZNA, 28 LAT ponad rok temu

Objawy łysienia plackowatego

MichaĹ Kurek
57 poziom zaufania

Szanowna Pani!
Polecam kontakt z lekarzem dermatologiem. Proszę spróbować także zmienić kosmetyki na kosmetyki do skóry atopowej.

z poważaniem
Michał Kurek

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy