Łuszcząca się skóra na łokciach

Witam , mam jeszcze pytanie dotyczące łokci a mianowicie są zaczerwienione, miejscowo nawet czarne, nie swędzą, nie łuszczą się, drmatolog przepisywał różne maści, kremy itp, zadnego efektu, próbowałem cytryną , octem nic się nie zmienia, smaruję kremem z mocznikiem, kosmetyczka też nic nie poradziła, podobne odbarwienia mam na rękach, na kostkach i zgjęciach palców, wyglądają jak brudne, poza tymi miejscami nie ma tego nigdzie, proszę o pomoc, pozdrawiam

Proszę wykonać badania w kierunku zaburzeń tarczycy : TSH ,FT4 , FT3 i wcinek skóry do badania hitopatologicznego.
Pozdrawiam
Iwona Stajkowska