Co jest powodem łuszczenia się skóry w okresie zimowym?

Od około dwóch/trzech lat łuszczy mi się skóra. Przeważnie na ziemię a w lato problem ten znika lub występuje w bardzo małej ilości nie jest to spora ilość przeważnie w kilku miejscach byłem raz u lekarza rodzinnego i przepisał mi tabletki i krem który niespecjalnie pomógł.

Proszę zacząć od wykonania peelingu np enzymatycznego lub kawitacyjnego u kosmetyczki. Z kremów nalezy wybierać na zimę trochę tłustsze aby nie tylko nawilżały ale równiez natłuszczały skórę moge polecić Hydrate Obagi