Łuszcząca się skóra nosa i uszu

Dzien dobry Mam klopot ze skorą twarzy tzn okolice nosa, czoła i uszow ciagle swedzą, pieką i łuszczą sie co skutecznie utrudnia normalne funkcjonowanie...bylem u lekarza oprocz kremu przepisał mi szampon...krem mi pomogl na 2tyg po czym problem wrocil a szampon? Pogorszył strasznie moj stan skory na glowie...mialem czasem problem z łupieżem ale szybko znikał na dlugie tyg a teraz..z glowy odpadają mi płaty skory, ciagle swędzi do tego stopnia ze nie moge powstrzymać drapania wynikiem czego..

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji wskazana jest wizyta u specjalisty dermatologa. Po ocenie stanu klinicznego zostanie wdrożone odpowiednie postępowanie.