Pielęgnacja skóry głowy przy łojotoku

Witam, miala bym prozbe polecenia jakiegos dobrego szamponu albo innego sposobu na pozbycie sie lojotokowatej skory glowy... ciagle sie drapie po glowie i wyciagam z glowy takie male biale kuleczki albo strupki troche nie konfortowo sie z zwlaszcza w pracy... myje glowe co 2 dzien a i tak bardzo szybko przetluszcza mi sie glowa na czubku glowy...rozniez zauwazylam strasznie przezedzanie sie wlosow na czupku glowy. dziekuje i pozdrawiam

Renata GrzechociĹska

Warto udać się do dermatologa, który zastosuje odpowiednie preparaty.