Łuszczenie i swędzenie stopy

Na stopie od ok roku pojawia się coraz bardziej niepokojące"zjawisko"Zaczęło się od swędzenie prawej nogi.Zajmowało to niewielką część stopy.Z biegiem czasu skóra zaczęła się łuszczyć i schodzić płatami.Teraz stopa zajęta jest całkiem,przechodzi na górną część.To samo zaczyna dziać się z lewą stopą.Jeżdżę do okolicznych dermatologów,ale niestety nie wiedzą co to jest,zapisują różne leki, ale poprawy nie ma,a mamy wrażenie z rodziną,że jest coraz gorzej.Nie mogę też chodzić,tak mnie to boli.

Witam! Jeśli podstawowe leki przeciwzapalne i przeciwgrzybicze nie przyniosły oczekiwanych rezultatów warto rozważyć pobranie wycinka zmian zmian do badania histopatologicznego (badanie pod mikroskopem). Pozwoli ono określić jakie zmiany zachodzą w strukturze skóry oraz ich najbardziej prawdopodobną przyczynę.