Łuszczyca na kolanach

Witam, borykam się z objawami łuszczycy na kolanach w postaci grubszego naskórka oraz ciemnych plam co wygląda bardzo nieestetycznie. Badania tarczycy są prawidłowe. Jakie preparaty pomogą na takie problemy skórne (zwłaszcza te ciemne plamy)?

Łuszczyca jest chorobą, którą należy traktować indywidualnie u każdego pacjenta. Nie ma jednej metody, która zadowoli wszystkich pacjentów. Dobieramy leczenie zależnie od postaci choroby (a jest ich wiele). U różnych pacjentów występują różne czynniki pogarszające chorobę. Z tych powodów nie da się leczyć łuszczycy przez internet. Nic nie zastąpi porządnego wywiadu i osobistego badania.