Łuszczyca skóry głowy i paznokci

Witam! Choruje na luszczyce skory glowy i paznokcii. Na teraz lecze sie: glowa belosalic, paznokcie lecoid crelo- wprowadzam lekko pod paznokcie- jak lekarz poradzil. 1 paznokiec jest w fatalnym stanie, musi ciagle byc pod plastrem. Jak dlugo stosowac oba soecyfiki? Zarowno na glowe jak i ten pod paznokcie? Jak moge uchronic paznokcie, zeby wykwitow bylo mniej? (Zdjecie paznokcia w najgorszym stanie) http://postimg.org/image/a4toa6kxz/

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza dermatologa. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.