Zapytaj lekarza

7 4 2 , 5 4 4

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Luźny stolec pól godziny po zażyciu tabletki antykoncepcyjnej

Dzis odbyłam pełen stosunek z chlopakiem.o 20 wzielam tabletke jak zawsze (była to 6 tabletka z drugiego opakowania).caly dzien bolał mnie brzuch i pol godziny bo zażyciu tabletki miałam jednorazowa biegunke,ale nie była bardzo ostra biegunka.zastanawiam sie czy powinnam zażyć kolejna tabletke?i czy ma to być tabletka z trzeciego opakowania przeznaczona na ten konkretny dzien?a czy jak nie wezmę tej tabletki to czy dzisiejszy stosunek bedzie zabezpiecozny?
KOBIETA, 19 LAT ponad rok temu

Przygotowania do badania endoskopowego

Badanie endoskopowe wykonywane jest w celu oceny stanu narządów wewnętrznych. Jak należy przygotować się do takiego badania? Obejrzyj film i zapoznaj się z wypowiedzią eksperta na ten temat.

Witam. Jeden luźny stolec nie powinien wpłynąć na skuteczność działania tabletek. Nie mniej jednak dla pewności można przyjąć kolejną - 7 tabletkę z opakowania (w związku z tym całość przyjmowania tabletek zakończy się dzień wcześniej). Nawet jeśli nie postąpi Pani w opisany sposób dzień w który miało miejsce całe zdarzenie będzie zabezpieczony (do rozważenie ewentualna dodatkowa ochrona antykoncepcyjna podczas 7 kolejnych dni).

Rezydentka w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Kielcach.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy