Łysienie androgenowe a badanie włosów i skóry głowy

Witam, podejrzewam u siebie łysienie androgenowe. Badania ( m.in morfologia, tarczyca, hormony) nie wykazały żadnych nieprawidłowości - jedynie TSH miałam podwyższone do 4,1. Włosy na całej głowie stały się bardzo cienkie. Przed zauważaniem wypadania, miałam bardzo szkodliwy nawyk bawienia się włosami i podejrzewam że przez to wiele z nich wyrwałam w szczególności w okolicach skroni. Zaznaczam, że obecnie (od ok 2-3 lat) włosy dotykam tylko przy myciu. Wykonać trichogram czy trichochoskopię?
KOBIETA ponad rok temu

Bawienie się włosami 2 lata temu dzisiaj nie ma już znaczenia.Trichogram zawsze warto wykonac,bo w łysieniu androgenowym są charakterystyczne zmiany korzenia włosów. -
zwiększenie liczby włosów dysplastycznych i telogenowych.