Łysienie androgenowe a wynik morfologii krwi

Witam. Z wyników mojej morfologii wynika iż cztery jednostki nie są w normie , wśród nich : -limfocyty -45,3 % / norma: 25,0-40,0. -monocyty-8,3% /norma: 2,0-8,0. -neutrofile- 40,3%/ norma 50-70% -eozynofile-6,3%/ norma: 2,0- 4,0. Rok temu skonczyłam terapie izotretynoiną , od 8 miesięcy wypadaja mi włosy , głównie zauważam przerzedzenie w okolicy czołowej oraz na środku głowy , w tych miejscach zostało mi 1/3 moich dawnych włosów. Czy jest związek z izotretynoina a łysieniem androgenowym ?

Dzień dobry, w podanych wynikach badań odchylenia od normy są bardzo niewielkie i mogą wynikać np. z chwilowego zachwiania odporności czy niewielkiej infekcji. Podczas leczenia izotretinoiną możemy obserwować wypadanie włosów, jednak ustępuje ono z chwilą odstawienia leku. Nie jest to łysienie androgenowe i izotretynoina nie ma z nim związku. Pozdrawiam!