Łysienie plackowe przy zaroście

Witam, mam 18 lat i mam zarost na twarzy, jednak od ostatniego momentu zauważyłem coś niepokojącego. Mianowicie dostrzegłem, że brakuje mi zarostu od podbródka na dół szyi. Można zauważyć pustą przestrzeń bez włosów. Co może być nie tak? Pozdrawiam.

Lek. Tomasz Budlewski

Przyczyn moze byc wiele konieczna jest diagnostyka. Radzę udać sie do dermatologa.