Jak powstrzymać łysienie?

Mój problem z łysieniem na głowie trwa od 3 lat. Mam już duże braki włosów na szczycie głowy i zakolach. A cały przód głowy jest bardzo przerzedzony. Od 1 m-ca zauważyłem że w tych rzadkich włosach na skórze pojawiają się zmiany w postaci strupa. takie same zmiany powstają też na twarzy. Tryb życia jaki prowadzę nie jest zbyt zdrowy. Proszę o radę czy mogę to łysienie powstrzymać. Co powinienem robić i do kogo się zwrócić o pomoc.

Magdalena StusiĹska

Szanowny Panie,
proszę udać się do lekarza dermatologa- wymagane jest skierowanie od lekarza rodzinnego.