Łysienie z tyłu głowy

Witam.Mam problem z łysieniem z tyłu głowy, dokładnie w miejscu gdzie jest ten tak jakby 'wicher'. U mnie jwst on bardziej po prawej stronie niz na srodku i wlasnie w tym miejscu mam przerzedzone włosy. Byłem u dermatologa jednak te środki, które lekarka mi przepisała nie pomogły mi. Nie wydaje mi się żeby to była faza lysienia androgenowego, ponieważ zazwyczaj zaczyna się ona zazwyczaj z przodu głowy, a nie z tyłu. Czy moze cos temu zapobiec i rozpoczac proces regeneracji włosow? Czy follixin?

Witam,
jest Pan młodym mężczyzną , przyczyn Pana utraty włosów możne być kilka..
Nie wiem jakie leki zalecił Panu lekarz, u którego zasięgał Pan porady,ile trwało leczenie i czy było systematyczne.. Procesy "łysienia" wymagają długiej kuracji.
Niestety do właściwego leczenia konieczne jest stwierdzenie przyczyny Pana problemu. Sugeruję ponowną wizytę u doktora który zaczął Pana leczyć ,ewentualnie konsultację u lek dermatolog lub lek medycyny estetycznej.
Follixin-to suplement diety , nie zaszkodzi..