Łyżeczkowanie jamy macicy a ciąża

Witam! jestem 25 letnią kobietą, tydzień po zabiegu wyłyżeczkowania ścian jamy macicy. Trafiłam na szpital z plamieniem, zagrożeniem ciąży oraz krwiakiem obok pęcherzyka ciążowego. Nie udało się tego zatrzymać, serce dziecka zaczęło co raz wolniej bić, aż przestało... Nie znam przyczyn utraty dziecka :( Mam macice dwurożną... Proszę o informację co dalej ? kiedy mogę zacząć starania o dziecko i czy będzie wszystko dobrze po takim zabiegu? jakie mam szanse?

Lek. Tomasz Budlewski

Zależy od dokładnej budowy macicy. Proszę koniecznie udać się do lekarza ginekologa. Po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.