Łyżeczkowanie macicy po poronieniu zatrzymanym w 10. tc.

16.09 miałam łyżeczkowanie macicy po poronieniu zatrzymanym to był 10 tc. Biorę antybiotyk. Od razu po zabiegu dość obficie krwawiłam i odczuwałam ból. Krwawienie zmieniło się w skąpe plamienie już następnego dnia, ból całkowicie ustąpił odczuwałam tylko lekki dyskomfort. Wczoraj miałam silny ból podbrzusza i pleców, z lekkim parciem na pęcherz i stanem podgorączkowym (37,7 stopni). Wzięłam ibuprom i nospę, a dzisiaj ból całkowicie ustąpił tylko zwiększyło się krwawienie. Czy to jest normalne?

Lek. Tomasz Budlewski

lepiej udac się do lekarza ginekologa, po badaniu bedzie mozna coś więcej powiedziec.