Zabieg łyżeczkowania macicy po poronieniu w 10. tc
Witam.2 miesiące temu poroniłam w 10 tc. było to poronienie wywołane.Przeszłam zabieg łyżeczkowania macicy.Po zabiegu macica nie chciała się obkurczać dostałam infekcji,lecz infekcja została wyleczona antybiotykami.Po zabiegu bardzo krwawiłam i dostałam krwotoku i przeszłam kolejny zabieg wyłyżeczkowania. Minęło prawie 3 tygodnie od kolejnego zabiegu nie krwawię lecz mam żółtą wydzielinę o ostrym zapachu. Czy to coś jest nie tak?

KOBIETA, 19 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
95 poziom zaufania
opis może wskazywać na kolejną infekcje. proponuje udać się do lekarza ginekologa, po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.