Zabieg łyżeczkowania macicy po poronieniu w 10. tc

Witam.2 miesiące temu poroniłam w 10 tc. było to poronienie wywołane.Przeszłam zabieg łyżeczkowania macicy.Po zabiegu macica nie chciała się obkurczać dostałam infekcji,lecz infekcja została wyleczona antybiotykami.Po zabiegu bardzo krwawiłam i dostałam krwotoku i przeszłam kolejny zabieg wyłyżeczkowania. Minęło prawie 3 tygodnie od kolejnego zabiegu nie krwawię lecz mam żółtą wydzielinę o ostrym zapachu. Czy to coś jest nie tak?

Lek. Tomasz Budlewski

opis może wskazywać na kolejną infekcje. proponuje udać się do lekarza ginekologa, po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.