Niepokojące krwawienie po poronieniu - dlaczego ciągle trwa?

Krwawienie trwa już 2 tygodnie. Ciąża trwała 4 tygodnie, po poronieniu nie byłam na zabiegu. Zmniejszyła się ilość krwi. Zaniepokoił mnie bardzo brzydki zapach wydzieliny, często zdarza się rano ostry ból w okolicach podbrzusza, nie gorączkowałam.
Czy jest możliwe, że przedłuża to współżycie? Nie wiem, co mam z tym zrobić?
Proszę, o pilną radę!

Witam serdecznie,
po poronieniu krwawienie trwa zazwyczaj dwa tygodnie. Ale w przypadku dolegliwości bólowych podbrzusza oraz nieprzyjemnego zapachu wydzieliny należy udać się jak najszybciej do ginekologa. Prawdopodobnie doszło do stanu zapalnego dróg rodnych. Macica nie została dokładnie oczyszczona po poronieniu, dlatego być może wskazane będzie łyżeczkowanie jamy macicy.

Proszę nie zwlekać z wizytą u lekarza. Taki stan może być bardzo niebezpieczny.
Pozdrawiam