ŁZS a leczenie biologiczne

Mam ŁZS, łuszczycę skóry, dodatni RF-150 - A NIE POWINNO GO BYĆ!, zawsze niskie CRP I OB w normie, bóle w nocy kręgosłupa i innych stawów. Leczona jestem MTX, NLP UCZULAJĄ, oxycontin przeciwbólowo. Nie ma poprawy. Każdy rtg stóp i rąk to pregresja zmian.Czy nie można wdrożyć leków biologicznych? .Dziękuję.

Aleksander Ropielewski

Wdrożenie leczenia lekami biologicznymi jest zależne od wielu czynników i sytuacji klinicznej, a także obwarowań NFZ. Mam za mało informacji aby stwierdzić czy w Pani przypadku można zastosowac leczenie biologiczne.