Machanie kończynami i rzucie podczas snu u 2-miesięcznego dziecka

Witam mam 2miesięczną córeczkę ,która ciągle macha rączkami i nóżkami , karmię ją piersią i podczas karmienia te ręce ciągle w ruchu. Nie potrafi leżeć spokojnie , a w nocy strasznie mieli buzią jakby rzuła gumę. Czy to normalne objawy dziecka?

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, najprawdopodobniej może to być wynikiem niepełnego rozwoju układu nerwowego. Jednakże jakby takie objawy długo nie ustępowały to proszę o wizytę u neurologa dziecięcego lub pediatry. Pozdrawiam.