Małe ilości snu w dzień u 7-tygodniowego dziecka

Witam pytałam już o moje dziecko ma 7tyg mało śpi w dzień pół godz czasami godzinkę w nocy też nie jest ciekawie obserwuje go pieluszkę ma sucha temperatury nie ma, brzuszek też wykluczam że go boli i kolek też nie ma. Czy jest możliwe, że niektóre niemowlęta tak śpią?Oprócz tego po karmieniu wygina się do tyłu rozciąga jak dorosły człowiek.

Lek. Tomasz Budlewski

Aby móc coś powiedzieć konieczne jest badanie lekarskie. proponuję udać się z dzieckiem od pediatry,

Aleksander Ropielewski

Bez dokładnej oceny snu dziecka i dodatkowych informacji odnośnie okoliczności snu i jego jakości nie jestem w stanie Pani odpowiedzieć jednoznacznie. Objawy jakie Pani opisała nie budzą niepokoju, jednak mam za mało danych i sugeruję kontakt z pediatrą.