Małe krostki a prosaki

Mam małe prawie nie widoczne krostki małe da się je poczuć i zobaczyć tylko z bliska maja może z 1 czy 2 mm . Czy to są tak zwane prosaki czy po prostu opryszczka ? Znajdują się one tyko na górnej wardze . Nie bolą ani nie swędzą , proszę o pomoc

Lek. Katarzyna Szymczak

Bez obejrzenia zmiany ciężko postawić diagnozę, sugeruję udać się do lekarza, najlepiej dermatologa.
Pozdrawiam