Małe pęknięcia na napletku

Witam. Mam problem, powstają mi małe pęknięcia na napletku (na części która przykrywa żołądź) są podłóżne, a wokół samego żołędzia mam dziwne kropki (jakby mały trądzik), nie jest co prawda ten trądzik duży ale są takie odstające białe kropki, wygląda to conajmniej dziwnie. Co kilka tygodni (czasem miesięcy) powracają mi te objawy. Przeczytałem że dobrze jest stosować na to maść clotrimazolum lub szałwiową. Bardzo proszę o odpowiedź. Pozdrawiam.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane objawy najpewniej mają tło infekcyjne. Proszę skonsultować się z lekarzem w celu wdrożenia właściwego leczenia.