Małopłytkowość a ryzyko białaczki

Witam serdecznie Od lutego mam problem - małopłytkowość najpierw wynik: 143 później 117, 103, 99 , 117, 138 reszta w miarę ok - rozmaz granulocyty 54% kwasochłonne 2 % limfocyty 45 %. Czy to może być białaczka, ch.łonniak , ziarnica itp? Miałam badania węzły chłonne szyji, usg brzucha, wirusy wątroby i wszystko wychodzi ok. Wyszlo też , że przeszłam mononuklezoze ale juz jej nie ma. Proszę o odp

Aleksander Ropielewski

Nie ma powodu do obaw są to wyniki poniżej nnormy jednak nie budzą niepokoju i wymagają jedynie okresowej kontroli.