Mały penis a możliwość wykonania badań przed wizytą u endokrynologa

Witam mam problem ze swoim prąciem mam 22 Lata a długość w stanie spoczynku ok 5 cm a wzwodu 16,5 cm, obów penisa mam bardo mały około 7 cm. W najbliższym czasie jestem zarejestrowany do endokrynologa jednak wcześniej muszę zrobić badania tylko nie wiem jakie? I czy jest jeszcze jakaś szansa aby mój penis miał większy obwód? rozmiar jest ok nie chcę tego zmieniać. Proszę o odpowiedź

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Podany obwód rzeczywiście znajduje się poniżej średniej. Przede wszystkim należałoby jednak sprawdzić czy prawidłowo dokonuje Pan pomiaru. Nie ma także potrzeby, by wykonywał Pan jakiekolwiek badania samodzielnie przed wizytą. Jeśli będzie taka potrzeba specjalista endokrynolog wypisze skierowania na badania.