Mam 15 lat i ważę 73 kilogramy: jak mogę to zmienić?

Witam. Chciałbym się dowiedzieć jaką mógłbym mieć dietę? Mam15 lat  i ważę 73 kg. Obecnie chodzę na siłownię. Proszę o przedstawienie mi diety najlepszej dla mojego rozwoju mięśni. Dzięki z góry.

ponad rok temu

Witam.

Ćwiczenia siłowe połączone z prawidłowym odżywianiem to najlepszy sposób na nabranie masy mięśniowej. Sama aktywność fizyczna może nie przynieść pożądanych efektów, gdyż nasz organizm potrzebuje energii i składników odżywczych do regeneracji mięśni. Dlatego zastosuj się do pewnych zaleceń żywieniowych lub jeśli potrzebujesz dokładnie rozpisanego jadłospisu udaj się do poradni dietetycznej.

Pozdrawiam.