Marudzenie u zaburzenia zachowania 11-miesięcznego dziecka

Kochani pomocy! Moja 11 miesięczna córka jest okropnie marudna. Kiedy była małym dzieckiem budziła się w nocy 3-4 razy a teraz potrafi co 30 min co jest? w dzień też zasypia na rękach a kiedy zaśnie budzi sie często. Jeżeli śpi 2 h w dzień to 3 razy sie budzi. Mój pediatra rodzinny nie nie mówi że widzi coś niepokojącego. Ja zaczęłam sie martwić podaje na zmiane nurofem i czopki może kolejne zęby. Nie wiem co robić może jej coś dolega. Waży 8600 na 11 miesiecy i mierzy 74 cm.

może powinien zobaczyć ja neurolog? może ma problemy z napięciem mięśniowym wtedy często dziecko jest niespokojne i płacze gdy się budzi.