Masaże po mastektomii

Mam 64 lata, jestem 3 miesiące po mastektomii. Mam założony ekspander i jestem w trakcie uzupełniania go płynem fizjologicznym. Przez 5 lat będę zażywać arimidex Czy mogę korzystać z masażu na łóżku CERAGEM i czy w ogóle dozwolone są jakieś masaże mechaniczne?

Nie znam zakresu , przebiegu operacji , ani Pani stanu obecnego - nie mogę więc odpowiedzieć konkretnie! NIE ISTNIEJE LECZENIE PRZEZ INTERNET!!! Proszę konsultować wszystkie wątpliwości z operatorem , zż