Maść na odgnioty po amputacji stopy

Witam serdecznie. Jestem po amputacji stopy i poruszam się o protezie. Mój problem polega na odgniataniu kikuta podczas chodzenia w letnie dni i towarzyszy mu straszny ból. Czy znajdę jakąś maść, preparat lub coś aby uśmierzyć ból i pozbyć się "odgniotków". Z góry dziękuję za odpowiedź.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Proszę udać się na wizytę do lekarza prowadzącego, który po ocenie zmian dobierze odpowiednie leczenie. Być może konieczne będzie odciążenie kończyny.