Maść z mocznikiem na zmiękczenie paznokci

Jaka jest nazwa masci z mocznikiem ktora zmiekcza paznokiec zakazony grzybica ? Kiedys jedna Pani dermatolog przepisala mi masc. Mam grzybice paznokcia i bardzo boje sie zrywania go i Pani dermatolog przepisala mi jakas masc z mocznikiem ktora smaruje się paznokiec i co 12 h sie go ściera. Kuracja trwa tak dlugo.az paznokiec nie zejdzie calkowicie. Niestety nie kupilam jej wtedy bo nie pracowalam a masc ta byla droga. Tetaz chcialabym zakupic ale nie znam nazwy. Bardzo prosze o odpowiedz.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Maść z mocznikiem stosowana pomocniczo w miejscowym leczeniu grzybic paznokci rąk i stóp to Onyster. Proszę jednak nie leczyć się samodzielnie, tylko skonsultować się ze specjalistą dermatologiem, który pokieruje dalszym leczeniem.