Maści stosowane przy zaczerwienieniach na policzkach

Witam mam pewnien problem mam nadzieje ze mi Panstwo pomoga. Mam zaczerwienienia na policzkach czy tez nosie bardzo czesto gdy jest cieplo lub ogrzewanie w aucie jak sie wlancza tez rowniez jak zmarzne tez mam zaczerwienienia a w nosie czuje jak by mnie pieklo jak by mi nos puchl. Bylam u alergologa przepisal mi tabletki zyx na alerie. Nie wiem czy to alergia czy od przymrozenia, moze Panstwo mi pomoga jakies masci smarowac na twarz? z gory dziekuje

Mogą to być rozszerzone naczynka -zapraszam na konsultację-, warto pozamykać je laserem i rumień i pieczenie można również wyciszyć maściami i laserem ipl na zmiany naczyniowe.