Popękane naczynka na policzku

Na twarzy odkad pamietam mam czerwone plamy na lewym policzku jakby popekane naczynka ( bedac dzieckiem mialam skaze bialkowa). Sa intensywnie czerwone gdy potre policzek,gdy zimno,gdy za cieplo, po wysilku itp. Lekarze nie wiedza co to,alr przepisuja leki i masci,ktore nie dzialaja, nawet kremy na popekane naczynka. Co to moze byc? Co zrobic dalej?

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, bez wizyty nie mogę niestety nic stwierdzić. Nie mogę stwierdzić co może być przyczyną i przez to jakie zastosować leczenie. Pozdrawiam

Należy zgłosić się na konsultację do lekarza medycyny estetycznej, takie naczynka, bądź rumień można zamknąć bądź wyciszyć za pomocą lasera. Po konsultacji lekarz dobierze odpowiedni zabieg dla stanu skóry.