Popękane naczynka pod okiem u dziecka

dzien dobry moj problem polega na tym iz 8 letnie dziecko ma popekane 2 naczynka pod oczkiem z ktorych zrobily sie male wylewy czy da sie to jakos zlikwidowac prosze o pomoc dodam jeszcze ze smarowalam zelem z arniki inic nie pomoglo

Najlepiej nic nie robić, u dzieci w tym wieku może ustąpić samo. Jeśli nie ustąpi, to za kilka lat można zamknąć naczyńka laserem.