Masywna tylna szerokopodstawna centralna przepuklina jądra miażdżystego

TK kręgosłupa lędźwiowego i kości krzyżowej. l4l5 masywna tylna szrokopodstawna centralna przepuklina jadra miazdzystego wyraznie uciskajaca worek oponowy oraz calkowicie zamykajce zachyłki boczne. korzonki rdzeniowe ucisniete. otwory miedzykregowe wolne. l34- l4 tez nie ciekawie.. BARDZO PROSZE O POMOC ?? JAKAS RADE ? IDZIE TO WYLECZYC???? NAPISAŁ BYM WIECEJ O MOJEJ KONTUZJI ALE TU JESTTYLKO 500 ZNAKÓW. :( MAM NADZIEJE ZE KTOS POMOZE. JAKOS ZARADZI. JESTEM ZIELONY NA TYM FORUM.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opis badania wskazuje na zaawansowane zmiany w obrębie lędźwiowo-krzyżowego odcinka kręgosłupa. Wynik badania powinien ocenić specjalista neurochirurg. Być może konieczna będzie operacja. Do poradni neurochirurgicznej w ramach NFZ konieczne jest skierowanie.