Mdłości i bóle jajników a możliwość ciąży

6 tygodni temu uprawialam sex oralny w dni płodne, możliwe że preejakulat dostał się w okolice pochwy. do normalnego wytrysku nie doszło. Miesiączka po nim była skapa, ale pojawiła się w terminie. Kolejna miesiączka spóźnia mi się już 5 dni, mam mdłości i czuję bulgotanie w macicy i ból jajników. jednak testy ciążowe wychodzą negatywnie. Jakie jest ryzyko ciazy? Dodam że od miesiąca żyje w dość dużym stresie.

Lek. Magdalena Pikul

Witam!
Prawdopodobieństwa ciąży nie można wykluczyć, choć ryzyko jest niewielkie. Proszę udać się do ginekologa celem badania bezpośredniego aby wykluczyć inne możliwości braku miesiączki. Pozdrawiam