Mdłości i uczucie palenia w żołądku po posiłkach a prawdopodobieństwo ciąży

Od pewnego czasu mecza mnie mdłości, które trwają raz 1 tydzień , drugi raz trwają 2 tygodnie. Po pewnym czasie ustępują ale za jakiś czas mam ten sam problem. Zazwyczaj źle sie czuje od samego rana.Poza tym niektóre potrawy źle wpływają na mój żołądek ,zaczyna mnie palić w srodku, mam niestrawność,wzdęcia po niektórych posiłkach.Nieraz po zjedzeniu np.loda lub zupy cofa mi sie te jedzenie .Nie jestem w ciąży.

Lek. Marta Gryszkiewicz

Przyczyn może być wiele - od internistycznych po psychiczne. Wskazana konsultacja z lekarzem rodzinnym - badanie kliniczne oraz być może badania dodatkowe - gastroskopia? Zadecyduje o tym lekarz, do którego się Pani zgłosi.