Mdłości w czasie ciąży
Między 5 a 7 tygodniem ciąży miałam typowe objawy czyli mdłości odrzucało mnie od różnych potraw i zapachów , po czym stopniowo zanikło. Dziś 9 tc i w zasadzie czuję się bardzo dobrze poza bólem piersi nie dokuczają mi inne dolegliwości czy to znaczy że z ciążą może być coś nie tak? Czy mdłości powinny trwać cały czas?

KOBIETA, 25 LAT ponad rok temu
Lek. Magdalena Pikul
88 poziom zaufania
Witam!
Ustąpienie nudności wcale nie oznacza że z ciążą jest coś nie tak.Każda kobieta przechodzi ciążę inaczej-niektóre kobiety nie mają żadnych dolegliwośći(w tym nudności), a inne mają je przez całą ciążę. Zwylke nudności ustępują w drugim trymestrze ciąży. Podane dolegliwośći są wynikiem zmian hormonalnych. Pozdrawiam