Co oznaczają mdłości po posiłkach u 18-latki?

Dzień dobry, Całkiem często zdarzają mi się mdłości, zazwyczaj po śniadaniu, dość nie przyjemne i utrzymujące się przez około godzinę, albo różnie, tak samo np. mam po zjedzeniu tylko jednego malego batonika łapią mnie dziwne mdłości, nie mam pojęcia czym to może być spowodowane. Wspomne, że chorowałam na zapalenie żoładka i refluks

Bez dodatkowych badań trudno wyjaśnić taką sytuację. Być może jest to związane np. z obecnością przepukliny rozworu przełykowego. W takiej sytuacji pozostaje rozważenie wykonanie gastroskopii celem oceny dokładnej stanu górnego odcinka przewodu pokarmowego. Najlepiej z tym problemem udać się bezpośrednio do swojego lekarza rodzinnego, który zadecyduje o dalszym sposobie postępowania.