Mdłości i wstręt do jedzenia a prawdopodobieństwo ciąży

od tygodnia źle się czuje mam mdłości i wstręt do jedzenia nic nie mogę zjeść bo wszystko mi się unosi po południu to mija. Jutro planuje zrobić test ciążowy, jednak dzisiaj dostałam do tego jeszcze delikatne rozwolnienie. Moje pytani brzmi czy mogę być w ciąży? Kochałam się z partnerem w dni płodne bez zabezpieczenia. proszę o pomoc.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Niestety nie ma takiej możliwości, by na podstawie podanych informacji stwierdzić czy jest Pani w ciąży. W celu potwierdzenia/wykluczenia ciąży proszę wykonać test ciążowy. Wynik będzie wiarygodny około 14 dni po stosunku.