Mdłości podczas pocałunków i zbliżeń z chłopakiem

Dzien dobry. Mam nietypowy problem. W momencie zbliżeń z moim chlopakiem odczuwam mdłości. To samo dzieje się kiedy się całujemy. Robi mi się słabo, czuję mdłości, zaczyna mnie boleć podbrzusze. Nie wiem co może być tego przyczyną. Moj chlopak jest czysty, zadbany, ładnie pachnie, NIGDY się go nie brzydziłam . Proszę o pomoc. Pozdrawiam!

W Poznaniu powinna Pani trafić do seksuologa psychologa. Na Ławicy przyjmuje doświadczona terapeutka Pani dr K.Waszyńska z UAM, psycholog seksuolog.
Jest jeszcze kilka gabinetów seksuologów psychologów w Poznaniu.
Proponuję nie zwlekać z konsultacją, gdyż tego typu objawy miewają skłonność do utrwalania raczej, niż do samoistnego ustepowania...
Pozdrawiam i życzę szybkiego uporania się z kłopotliwą przypadłością. JW, seksuologia.org.pl