Gęsta i lepka ślina podczas seksu

Zauważyłem u siebie dziwną przypadłość, podczas seksu (gry wstępnej, wzrastającego podniecenia) moja ślina staję się gęsta i lepka oraz dosyć nieprzyjemnie pachnie. Jest to trochę krępujący problem. Dodam jeszcze, że samo współżycie jest dla mnie całkiem męczące, o wiele bardziej niż np. bieg czy jazda na rowerze. Jestem 21 letnim mężczyzną.

Należałoby przeanalizować sytuację. Np. trafił kiedyś do nas wysportowany, młody mężczyzna skarżąc się, że kontakty są dla niego fizycznie dużym obciążeniem, bardziej niż bokserski trening...
Okazało się, że miał "trudną" technikę współżycia, polegała ona na wykonywania pełnych "pompek", więc ramiona długo nie wytrzymywały...
W Katowicach znane gabinety, to Poradnia Julia oraz gab. P. dr A.Sipińskiego.
Proponuję to rozważyć. Pozdrawiam Pana. JW, Poznań, blog.seksuologia.com