Mdłości, przytycie i mniej obfita miesiączka a prawdopodobieństwo ciąży

Czy to jest możliwe ze jestem w ciąży? kocham sie regularnie z chlopakiem przewaznie jest to stosunek przrywany. przez pewien czas mialam poranne mdlosci ale one takrze w dzien mi towazyszyly ostatnio dosc sporo przybrałam na wadze i mam zachcianki np na slodkie. jestem bardziej drazliwa ale mam miesiaczke co prawda mniej opfita i krotsza niz bylo to przewaznie.
KOBIETA ponad rok temu

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Stosunek przerywany nie daje skutecznej ochrony przed ciążą. Na podstawie opisanych objawów nie można jednoznacznie wykluczyć lub potwierdzić ciąży. Proszę wykonać test ciążowy z porannej porcji moczu. W razie wątpliwości należy udać się na wizytę do specjalisty ginekologa.