Męcząca zgaga a możliwość ciąży

od ponad miesiaca meczy mnie codziennie zgaga , myslalam ze moze w ciazy jestem bo we wrzesniu byla taka sytuacja (petting) w prawdzie w pazdz i listopadzie mialam okres o czasie tyle ze od kilku miesiecy mam slabe miesiaczki. wg moich obliczen powinien to byc 11 tc i zrobilam dwa testy w odstepach paru godzin i wyszlo na kazdym jedna kreska czy moge uznac testy za wiarygodne?

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, tak, w tej sytuacji prawdopodobieństwo ciąży jest bardzo niskie. Pozdrawiam

Aleksander Ropielewski

Jeżeli przeprowadziła Pani testy zgodnie z instrukcją to nie ma powodu aby nie wierzyć w ich wiarygodność. Zgaga podczas ciąży występuje jako objaw niepożądany ciąży w końcówce II i III trymestrze.