Męczący kaszel w nocy

Witam.Moja 5letnia córka bardzo męczy się z kaszlem w nocy oraz w dzień ale tylko gdy się położy.Lekarz po osłuchamiu powiedził że jest w środku czysta.Kaszel ma już 2 miesiąc i żadne lekarstwa nie pomagają...dodam że mieszkamy w Niemczech i kuracji antybiotykowej nie był.....

to wygląda na przewlekłe zatoki, krople do nosa czasem pomagają ale warto udać się do laryngologa, USG zatok tez coś powie a poza tym może to 3 migdał powiększony? to musi zbadać laryngolog.