Metaliczny zapach u męża

w naszej sypialni po nocy czuję metaliczny zapach. Czuje również od męża ten sam zapach. Co może być powodem? Dziękuję za odpowiedź. Elwira

To mogą być 2 sprawy: albo rzeczywiście zapach jest metaliczny, albo ma Pani zaburzenia węchu. proszę zgłosić się z tym problemem do laryngologa, w badaniu można to zweryfikować. Przyczyn zaburzeń węchu jest dużo, np. cukrzyca albo choroby neurologiczne.